logo-mini

ÖMER BULUTBULUT YAPI

Büyük şevk ve heyecanla başlayan mimari proje, proje yöneticiliği, inşaat uygulamacılığı deneyimi, yılların oluşturduğu tecrübeyle, önce küçük bir bürodan başlamış, gelişen müşteri portföyü ve iş hacmiyle birlikte yeni yapılanmaya gidilmiştir. Bu yapılanma içerisinde firma, bünyesine aldığı, bilgili ve tecrübeli teknik elemanlarla gücünü daha da arttırmıştır.

Bunun sonucunda 1993 yılında şirketleşmeye gidilmiştir.Bünyemizdeki kuruluşlardan; BULUT MİMARLIK MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. Projenin; kullanıcının beğenisi, kullanım gerekleri doğrultusunda, uzman kadromuzca daha masa başında çözüme kavuşturulması, uygulama aşamasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

BULUT YAPI SANAYİİ TAAHHÜT TRZ. DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, gerek kendi projeleri gerekse kullanıcının hazırlatmış olduğu, uygulama projeleri üzerinden, inşaat taahhütlerini almakta ve bunları büyük bir titizlikle, sorumluluğunu bilerek hayata geçirmektedir.

ÖMKE İNŞAAT TURİZM VE DIŞ TİCARET, Hazine Dış Ticaret Müsteşarlığından almış olduğu izin neticesinde İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ (Çatalca)‘da kaba ve ince inşaat uygulamaları yapmaktadır.

ÖNAY GRUP YAPI SAN. TAAH. TRZ. ve DIŞ TİC. A.Ş. 2005 yılında kuruldu ve Beylikdüzü / Esenyurt bölgelerinde “Esenbahçe Konutları “ ve “ Önay Garden Residence “ adlı projeleri ile 852 adet konut ve 40 adet ticari üniteler ile toplam 200.000,00 m2 uygulama yapılmıştır.  www.onaygrup.com

Firmamız BULUT KONAK projesi ile birlikte Yeşilköy’de Yeşil Site Evleri 40 Adet daire ve Bakırköy, Dikilitaş mevkiinde Cornerport Business Center 16 adet office ve 4 adet dükkan projesi ile Kentsel dönüşüm kapsamında hizmetlerine devam etmektedir.

Ömer BULUT
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Ömer BULUTHizmetlerimiz

Sizlere, düşünceleriniz, tasarılarınızı hayata geçirmek için, avan proje aşamasından inşaatın bitirilmesine kadar olan süre içerisinde;

1. Teknik Danışmanlık
2. Zemin etüdü yapılması
3. Avan, uygulama projeleri, nokta detaylarının hazırlanması
4. İnşaat uygulamacılığı konularında hizmet vermekteyiz.

Mimari ve statik projeleriniz için, Çevre Bakanlığı‘nın yayınladığı deprem şartnamesine uygun olarak önce zemin etüdü yapılmakta, çıkan deprem değerlerine göre statik projeleriniz hazırlanmaktadır. Hazırladığımız projelerin uygulamasında azami özen ve dikkat gösterilmekte, projenin aynen uygulaması sağlanmaktadır.