logo-mini

ÖMER BULUTBULUT YAPI

 

1972 yılında küçük bir mimarlık ofisi ile başlayan Bulut Mimarlık, gelişen müşteri portföyü ve iş hacmi ile birlikte yapılanmaya gitmiştir. Bunun neticesinde 1993 yılında şirketleşmeye gitmiş ve kadrosunu güçlendirerek hizmetlerini günümüze kadar sürdürmeye devam etmiştir.

Bünyemizde bulunan kuruluşlardan: BULUT MİMARLIK MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. Projenin; kullanıcının beğenisi, kullanım gerekleri doğrultusunda, uzman kadromuzca masa başında çözüme kavuşturulmasını sağlar ve bunun sayesinde uygulama aşamasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

BULUT YAPI SANAYİİ TAAHHÜT TRZ.DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Kendi projelerini veya kullanıcının hazırlatmış olduğu projelerin inşaat taahhütlerini almakta ve bunları büyük bir titizlik ve sorumluluk ile hayata geçirmektedir. Kentsel dönüşüm projelerinde sorunları hızlı çözüme kavuşturup, uygulamaya da geçirmektedir.

ÖMKE İNŞAAT TURİZM VE DIŞ TİCARET, hazine Dış Ticaret Müsteşarlığından almış olduğu izin neticesinde İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ (Çatalca)’da kaba ve ince inşaat uygulamaları yapmıştır.

BULUT MİMARLIK şirketimizin de ortağı olduğu ÖNAY GRUP YAPI SAN.TAAH.TRZ. VE DIŞ TİC. A.Ş. 2005 yılında kuruldu. Beylikdüzü/Esenyurt bölgelerinde “Esenbahçe Konutları”, “Önay Garden Residence” ve “Önay Life Residence” projelerini hayata geçirmiş,1000 aşkın konut ve ticari üniteleri kullanıcılar ile buluşturmuştur. www.onaygrup.com

Senelerin getirdiği tecrübeyi ve her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi bir bütün haline getirip, kaliteli ve huzurlu yaşam alanlarını siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

 Hizmetlerimiz

Sizlere, düşünceleriniz, tasarılarınızı hayata geçirmek için, avan proje aşamasından inşaatın bitirilmesine kadar olan süre içerisinde;

1. Teknik Danışmanlık
2. Zemin etüdü yapılması
3. Avan, uygulama projeleri, nokta detaylarının hazırlanması
4. İnşaat uygulamacılığı konularında hizmet vermekteyiz.

Mimari ve statik projeleriniz için, Çevre Bakanlığı‘nın yayınladığı deprem şartnamesine uygun olarak önce zemin etüdü yapılmakta, çıkan deprem değerlerine göre statik projeleriniz hazırlanmaktadır. Hazırladığımız projelerin uygulamasında azami özen ve dikkat gösterilmekte, projenin aynen uygulaması sağlanmaktadır.